Ofis Nakliyatı

AZİMOĞLU NAKLİYAT şirketimiz Ofisten Ofise, İşyeri ve Depo taşımacılığını güvenli ve sigortalı olarak vermektedir. Ofis taşımacılığı özel önem gerektiren bir uygulamadır. Malzemelerin sadece taşınması değil, estetik değerinin de muhafaza edilerek taşınması gerekir. Ofis taşımacılığı alanında tecrübeli firmamız tarafından taşıma işleminden önce; • Ekspertizimiz tarafından eşyalarınızın miktarı ve özellikleri yerinde tespit edilir. • Piyasa koşullarında en uygun teklif oluşturulur. • Karşılıklı anlaşma neticesinde taşınma tarihi belirlenir. • Kararlaştırılan gün ve saatte tecrübeli elemanlarımız tarafından eşyalarınız sökülerek, sınıflandırılarak, kodlanarak, yalıtımlı ve yumuşak malzeme ile paketlenir. • Eşyalarınızı sadece mekanik risklere karşı korunmaz, manyetik ve elektronik risklere karşıda korunması yapılarak paketlenir ve taşınır.

Paketleme işlemi tamamlanmış ofis mobilyalarınız, ofis araçlarınız ve eşyalarınız kodlanır. Küçük ya da büyük tüm dolaplarınız özel aletlerle sökülerek paketlenir. • Özenle paketlenmiş büro mobilya ve tüm eşyalarınız taşındığınız yeni ofisinizde kullanıma hazır hale getirilerek hizmet sürecimiz tamamlanır. Ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamız evden eve nakliyat konusundaki tüm titizliği büro taşınması içinde göstermektedir. Ayrıca işyerinizin kapanmaması ve iş kaybının oluşmaması için isteğinize bağlı olarak ofis taşımacılığı hizmetini gece ve hafta sonları yapmaktayız. Böylece işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

apılan ofis taşıma programı çerçevesinde; Masalar, Dolaplar başta olmak üzere diğer eşyalar ile yeni taşınacak ofisteki yerleri özenle numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır. Bu sayede yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm dosya, klasörler ve evraklarınız paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanır ve köşelerine koruyucular yerleştirilir. Büro eşyalarınız yeni şirketinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından konumlandırılır.

Bilgisayar ve elektronik eşyalar dikkatle ve özenle tek tek paketlenir. Taşıma işinin güven, hassasiyet, tecrübe ve profesyonellik gerektirdiğini bilen bir kadroyla çalışmak ve uygun fiyatlar için lütfen bizi arayın…