Hizmetlerimiz

1

Evden Eve Nakliyat

AZİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT olarak güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Evinizin ve işyerinizin taşınması zor ve stresli bir iştir. Sahip olduğunuz her eşyanın aynı zamanda sizin için hatıra değeri olduğu, çoğu taşıma firması için göz ardı edilir. Örneğin bir nikâh yüzüğü bu işin ticaretini yapan bir kuyumcu için sadece gram olarak değeri vardır. Ama gerçek sahibi için o yüzüğün değeri paha biçilemeyen anlam hazinelerine sahiptir..

Ofis Nakliyatı

AZİMOĞLU NAKLİYAT şirketimiz Ofisten Ofise, İşyeri ve Depo taşımacılığını güvenli ve sigortalı olarak vermektedir. Ofis taşımacılığı özel önem gerektiren bir uygulamadır. Malzemelerin sadece taşınması değil, estetik değerinin de muhafaza edilerek taşınması gerekir.

2
3

Expertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Güvenli ve sağlıklı bir nakliye hizmetini yürütmek ve oluşabilecek hasarları en minumum seviyeye indirebileceğiniz nakliye hizmeti öncesi verilen ve gene nakliye hizmeti için çok öenmli olan olmazsa olmaz denilen hizmet türlerinin başında gelir.

Depolama

Evden Eve Depolama, Depo, Eşya Depolama, Hizmeti Nasıl Olmalıdır? Depolama, Depoculuk, Evden eve depolama, Ev Eşyası Deposu, Pratik, Ev, Büro, Mağaza, İşyeri, Eşya, Depo, hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir.

4
09/11/2015

Adalar Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma Azimoğlu Nakliyat olarak İstanbul Adalar da kaliteli ve müşteri memnuniyet grantili evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un […]